حمل سود مایع

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حمل سود مایع

شرکت پرک بندر امام بعنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات با کیفیت در صنعت حمل و نقل مواد شیمیایی فعالیت می کند. در یک تجارت تخصصی caustic soda خدمات حمل و نقل مایعات را با اتکای به موقعیتهای استراتژیک پایانه ها و ظرافت قابل اعتماد ارائه می دهیم. با در نظر گرفتن باربری داخلی، منطقه ای، حمل و نقل به نقاط دور دست یا برابری مستمر، آمادگی تامین نیازهای مشتریان در صنایع و صنعت خاص پتروشیمی را دارا می باشیم.

حمل سود مایع

شرکت پرک بندر امام حمل و نقل کالای حجیم را برای صنعت شیمیایی از پتروشیمی جنوب کشور آغاز نمود. در طی سالیان متوالی فعالیتهای خود را گسترش داده و توانسته ایم در صنعت حمل و نقل مواد شیمیایی در سرتاسر کشور نقش مهمی را ایفا نماییم به نحویکه امروز بعنوان بزرگترین شرکت حمل و نقل مایعات پتروشیمی جنوب کشور و پیشرو در تجارت حمل و نقل کشوری می باشیم . با دارا بودن ترمینال های دارای موقعیت استراتژیک ، تجهیزات با کیفیت و ظرفیت قابل اطمینان یک راه حل مطلوب برای ارائه خدمات با کیفیت در زمینه حمل و نقل مواد شیمیایی می باشیم برای کلیه مقدمات محلی، منطقه ای یا کشوری فقط به شرکت پرک بندر امام اتکا نمائید

در صورت نیاز به مشاوره و یا استعلام نرخ خدمات لطفا با ما تماس بگیرید

با تشکر

درباره ما

  

 


ما در سرتاسر کشور و ساحل خلیج فارس حضور قدرتمندی داشته و متخصص در زمینه حمل و نقل مایعات شیمیایی حجیم از جمله مواد خطرناک می باشیم.

 

آخرین اخبار

گزارش روابط عمومی کل راه وشهرسازی اصفهان

گزارش روابط عمومی کل راه...

گزارش روابط عمومی کل راه وشهرسازی اصفهان، مدیرکل...

طرح شبکه سیر سازمان راهداری

طرح شبکه سیر سازمان راهدا...

گزارش روابط عمومی کل راه وشهرسازی اصفهان، مدیرکل...

گالری تصاویر

ارتباط با ما

بندر ماهشهر ، شهر صنعتی سایت شیمیایی فاز یک

تلفن:  09126712118

         09161522467

فکس : 06152363419

 + اطلاعات بیشتر