درباره ما

شرکت پرک بندر امام بعنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات با کیفیت در صنعت حمل و نقل مواد شیمیایی فعالیت می کند. در یک تجارت تخصصی caustic soda خدمات حمل و نقل مایعات را با اتکای به موقعیتهای استراتژیک پایانه ها و ظرافت قابل اعتماد ارائه می دهیم. با در نظر گرفتن باربری داخلی، منطقه ای، حمل و نقل به نقاط دور دست یا برابری مستمر، آمادگی تامین نیازهای مشتریان در صنایع و صنعت خاص پتروشیمی را دارا می باشیم.
شرکت پرک بندر امام حمل و نقل کالای حجیم را برای صنعت شیمیایی از پتروشیمی جنوب کشور آغاز نمود. در طی سالیان متوالی فعالیتهای خود را گسترش داده و توانسته ایم در صنعت حمل و نقل مواد شیمیایی در سرتاسر کشور نقش مهمی را ایفا نماییم به نحویکه امروز بعنوان بزرگترین شرکت حمل و نقل مایعات پتروشیمی جنوب کشور و پیشرو در تجارت حمل و نقل کشوری می باشیم . با دارا بودن ترمینال های دارای موقعیت استراتژیک ، تجهیزات با کیفیت و ظرفیت قابل اطمینان یک راه حل مطلوب برای ارائه خدمات با کیفیت در زمینه حمل و نقل مواد شیمیایی می باشیم برای کلیه مقدمات محلی، منطقه ای یا کشوری فقط به شرکت پرک بندر امام اتکا نمائید
مهارت در حمل و نقل95%
سرعت جا به جایی75%
کیفیت و دقت در حمل و نقل90%
تجربه در حمل مواد شیمیایی90%

شرکت بنــــدر تــــرابر

شرکت پرک بندر امام یک شرکت حمل و نقل مواد شیمیایی در بندر امام با چهل سال سابقه می باشد که دارای ده موقعیت استراتژیک و تحویل به نقاط دور دست ، منطقه ای و محلی در سرتاسر کشور است.

حمل و نقل مطلوب مواد شیمیایی

ما در سرتاسر کشور و ساحل خلیج فارس حضور قدرتمندی داشته و متخصص در زمینه حمل و نقل مایعات شیمیایی حجیم از جمله مواد خطرناک می باشیم.
عملکرد به موقع ما یک شاخص در صنعت است بدین معنی که می توان در زمینه تحویل ایمن و به موقع بار به ما اطمینان نمود.
کیفیت و دقت
تخصص و مهارت
سامانه آنلاین
سرتاسر کشور
حمل و نقل مطلوب
گزارش ارسال

درباره ما

  

 


ما در سرتاسر کشور و ساحل خلیج فارس حضور قدرتمندی داشته و متخصص در زمینه حمل و نقل مایعات شیمیایی حجیم از جمله مواد خطرناک می باشیم.

 

آخرین اخبار

گزارش روابط عمومی کل راه وشهرسازی اصفهان

گزارش روابط عمومی کل راه...

گزارش روابط عمومی کل راه وشهرسازی اصفهان، مدیرکل...

طرح شبکه سیر سازمان راهداری

طرح شبکه سیر سازمان راهدا...

گزارش روابط عمومی کل راه وشهرسازی اصفهان، مدیرکل...

گالری تصاویر

ارتباط با ما

بندر ماهشهر ، شهر صنعتی سایت شیمیایی فاز یک

تلفن:  09126712118

         09161522467

فکس : 06152363419

 + اطلاعات بیشتر